PRÉMIOVÁ STAROSTLIVOSŤ O VAŠE VOZIDLO

SLUŽBY

/ 02

SLUŽBY

DÔRAZ NA DETAIL
Polisher

DETAILING

Prémiová starostlivosť o všetky povrchy na Vašom vozidle. Od detailného čistenia s dekontamináciou cez hĺbkovú renováciu laku vozidla až po záverečné ošetrenie povrchov za pomoci profesionálnej autokozmetiky

Asset 3

XPEL

Profesionálna aplikácia ochranných polyuretánových fólii so samoopraviteľnými vlastnosťami, ktoré dokážu chrániť hodnotu Vášho auta od mechanického poškodenia a to všetko bez vizuálnej zmeny na laku.
Za pomoci programu DAP sme schopní vyrezať ochrannú fóliu na 98% všetkých vozidiel a preto je možná aplikácia bez nutnosti rezania na vozidle.

Okrem špičkových vlastností samotného materiálu, dbáme na vysokú úroveň aj samotnej aplikácie, ktorá ide „ruka v ruke“ s hodnotami DETAILINGU

Pistol

SMART REPAIR

S detailingom sú spojené aj drobné opravy poškodených materiálov, či už v interiéroch, ale aj na exteriéroch Vašich vozidiel. Sme radi, že vieme ponúknuť služby ako renovácia a oprava kožených sedadiel, vyťahovanie preliačin formou PDR, lokálne, ale aj celkové lakovanie častí karosérie.

Asset 4

RUPES

Od roku 2019, kedy som sa stal certifikovaným školiacim technikom a zároveň ambasádorom svetovo uznávanej firmy Rupes, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou prvotriednych leštičiek, ponúkam individuálne poradenstvo a školenia v oblasti strojového leštenia karosérii.